Kot vsako leto v tednu otroka (prvi teden v oktobru), smo tudi letos s prireditvijo uradno potrdili prvošolce kot del šolske skupnosti. Prireditev je potekala prilagojeno trenutni realnosti – kot kombinacija video predstavitve in srečanja petih oddelkov (1. in 2. razredi) v živo na prostem. Učenci oddelkov 2. do 5. razreda so najmlajše učence pozdravili na posnetkih, ki so si jih, strnjene v kratek filmček šolski novinci (in vsi ostali učenci) ogledali v svojih učilnicah. Predstavniki oddelkov so prvošolce nato v živo preizkusili z ugankami in s poznavanjem abecede, ti pa so prejeli diplomico. Zbrane je nagovoril tudi gospod ravnatelj.
Prvčki se vsem starejšim učencem z razredne stopnje zahvaljujejo in vračajo pozdrav s svojimi pesmimi.

Mentorica ŠS – razredna stopnja:
Andreja Žnidaršič

1. A
1. B
2. C
(Skupno 349 obiskov, današnjih obiskov 1)