Za nami je drugi tabor za nadarjene učence in tiste, ki si želijo nekaj več. Zbrali smo se v petek, 24.9. 2021 ob 17.00 pred šolsko telovadnico, kjer smo pustili svoje stvari in se razdelili v tri skupine. Vsaka skupina je načrtovala svojo učilnico pobega, pred tem pa smo morali »napeti možgančke«, določiti temo in zbrati vse zamisli, ki smo jih naslednji dan uporabili pri ustvarjanju učilnic pobega. Za večerjo smo si sami spekli palačinke, zjutraj pripravili zajtrk in nato pomagali še pri pripravi kosila. Po kosilu je sledil poskus rešitve iz učilnic pobega, ki sta jih pripravili drugi dve skupini. Reševanje nam je šlo dobro od rok in uspeli smo pobegniti iz učilnice. Na koncu smo svoje vtise o taboru zapisali na liste in se pred koncem razmigali še s štafetnimi igrami. Imeli smo se super!

Vtise si lahko preberete tu: KLIK

(Skupno 528 obiskov, današnjih obiskov 1)