Kaj pomeni PLESATI?

Gibati se, premikati se v (predpisanem) ritmu, navadno ob glasbi

migati, poskakovati, rajati, sukati pete?

Plesalci in plesalke naše šole so točno to počeli v torek, 1. 6. 2021, ko so se pomerili na DRŽAVNEM PRVENSTVU Šolskega plesnega festivala, kjer so si priplesali zavidljive rezultate.

Ekipno so si priplesale 1. mesto (Jerneja Vejnović, Sara-Michelle Pecik in Neja Zilić). Jerneja Vejnović je bila druga v hip-hopu, Sara M. Pecik in Neja Zilić pa sta slavili zmago. Sara si je tako priborila naslov prvakinje v kategoriji latino plesov, Neja pa naslov prvakinje  v kategoriji pop plesov.

 

S plesno produkcijo NEVER so plesalci osvojili naslov državnih vice prvakov. Skupino je sestavljalo deset plesalcev in plesalk: Enej Lovše Veber, Nejc Žnidarič, Sara M. Pecik, Livija Smrkolj, Ajda Flere Koderca, Monika Tomažič, Lara Smodiš, Jerneja Vejnović, Kaja Frece in Sara Šimenc.

Čestitke!

Se plešemo!

(Skupno 754 obiskov, današnjih obiskov 2)