6. a | 6. b | 6. c | 6. d | 7. a | 7. b | 7. c | 7. d | 8. a | 8. b | 8. c | 9. a | 9. b | 9. c | |
Dežurstvo pred MTV od 7.10 – 7.25: D. Jerše | ||||||||||||||
Prihod v šolo ob 7.20, vozači s 1. jutranjo vožnjo šolskega avtobusa ali šolskega kombija. | Dežurstvo pred MTV od 8.45 do 9.05: T. Šinkovec | Prihod v šolo ob 7.20, vozači s 1. jutranjo vožnjo šolskega avtobusa ali šolskega kombija. | ||||||||||||
1. |
NPZ ANGLEŠČINA |
Prihod v šolo ob 9.00, vozači s 3. jutranjo vožnjo šolskega avtobusa in dodatno vožnjo šolskega kombija* | Prihod v šolo ob 9.00, vozači s 3. jutranjo vožnjo šolskega avtobusa in dodatno vožnjo šolskega kombija* |
NPZ BIOLOGIJA |
||||||||||
2. | ||||||||||||||
3. |
KD Gledališka predstava
T. Šinkovec (6.a), J. Marter (6.b), M. Valenčak (6.c), A. Peklaj Zibelnik (6.d) |
KD Gledališka predstava
T. Cvelbar (7.a), S. Grčar S.(7.b), N. Polanec (7.c), D. Žerovnik (7.d) |
KD Gledališka predstava
M. Tkalec Zoran (8.a), D. Dukarič (8.b), D. Kuhar (8.c) |
KD Gledališka predstava
L. Tratnik (9.a), J. Zabret (9.b), D. Števančec (9.c) |
||||||||||
4. | ||||||||||||||
5. | ||||||||||||||
6. | ||||||||||||||
7. | N2N, NRA, DSP | |||||||||||||
8. | dop/dod |
KD poteka v matičnih učilnicah.
- razred konča ob 12.40, varstvo vozačev v učilnici tja (A. Ivanović) in lum ( J. Zabret), kosilo, avtobus ob 13.40/14.15. Izbirni predmet nemščina in računalništvo ter DSP po urniku.
- razred konča ob 13.30, varstvo vozačev v učilnici geo (S. Grčar), kosilo, avtobus ob 14.45/14.15.
- razred konča ob 13.20, kosilo, avtobus ob 13.40/14.15. varstvo vozačev iz Beričevega in Brinja v učilnici geo (S. Grčar).
- razred konča ob 12.30, kosilo, avtobus ob 12.50/13.25. Varstvo vozačev iz Beričevega in Brinja v lum (J. Zabret).
Šolski kombi vozi po voznem redu, ob 14.45 iz MŠ Dol.
*3. jutranja vožnja šolskega avtobusa za učence 7. in 8. razreda:
Odhod ob 8.30 iz Senožeti III, II, I / Kamnice I, II, Vinj;
ob 8.35 iz PŠ Dolsko;
ob 8.38 iz Kleč;
ob 8.43 v MŠ Dol;
ob 8.50 iz Brinja;
ob 8.53 iz Beričevega;
ob 8.55 v MŠ Dol.
*Dodatna jutranja vožnja šolskega kombija:
Odhod ob 8.30 iz Križevske vasi;
Ob 8.35 iz Zagorice;
Ob 8.40 iz Klopc;
Ob 8.45 iz Spodnjih Klopc
Ob 8.50 iz Osredk;
Ob 9.00 v MŠ Dol.
Damjana Jerše,
pomočnica ravnatelja