Spoštovani starši!

 

Kot je znano, se od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021 ustavlja javno življenje in s tem se zapirajo tudi šole. Pouk bo potekal na daljavo, in sicer po že znanem in ustaljenem načinu;

  • gradiva v spletnih učilnicah,
  • pouk v obliki video ur (urnike video ur bodo učenci[1] prejeli v sredo).

 

Šola bo organizirala nujno varstvo za učence od 1. do 3. razreda, katerih starši morajo zaradi narave svojega dela le-to opravljati na delovnem mestu in za otroka potrebujejo nujno varstvo. Odlok določa, da se zaposlitev staršev ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca (drugi
odstavek 2. člena), kar pomeni, da morajo starši predložiti ustrezno potrdilo o zaposlitvi.

 

Starše učencev od 1. do 3. razreda prosimo, da nam sporočite, ali vaš otrok v času zaprtja šole potrebuje nujno varstvo. Ob tem opozarjamo, da bo šlo za varstvo in ne za pouk, saj bo pouk potekal na daljavo.

 

Nujno varstvo bo organizirano od 6.30 do 15.00.

Avtobusnega prevoza ne bo.

Organizirana bosta dopoldanska malica in kosilo, v kolikor je/bo učenec na ta dva obroka naročen.

Prosimo, da razredničarki svojega otroka sporočite,

  • ali bo vaš otrok potreboval nujno varstvo (od katere do katere ure) in
  • ali bo vaš otrok naročen na dopoldansko malico in/ali kosilo.

 

Razredničarki svojega otroka podatke z elektronskim sporočilom posredujte

do torka, 30. 3. 2021, do 14.00.

 

Za učence, ki se izobražujejo na daljavo, šola organizira in zagotavlja topli obrok skladno s kriteriji, kot je to veljalo tudi ob prvem (daljšem) zaprtju šole v tem šolskem letu. Več informacij: ga. Mojca Zoran Tkalec.

[1] Zapis v moški slovnični obliki velja enakovredno za oba spola.

(Skupno 294 obiskov, današnjih obiskov 1)