V teh dneh starši dobivate obvestilo s strani NIJZ o karanteni za učence od 1. do 5. razreda na matični šoli.

Šola je namreč morala obvestiti NIJZ, da je 22. in 23.10. 2020 tudi za učence od 1. do 5. razreda na matični šoli, potekalo delo na daljavo, da so bili naši učenci takrat že doma. In prav za to gre: starši, ki ste takrat MORALI ostati doma za varstvo svojih otrok, za to potrebujete potrdilo izdano s strani NIJZ. Z njim lahko pri delodajalcu dokazujete, da ste bili opravičeno odsotni. Za to odsotnost vam pripada nadomestilo (ki ga delodajalec dobi od države prav zaradi tega potrdila).

Če niste ostali doma in potrdila ne potrebujete, ga smatrajte za brezpredmetnega.

Nekateri si razlagate, da je vaš otrok sedaj poslan v karanteno. To ne drži.

Ravnatelj

Gregor Pečan

(Skupno 360 obiskov, današnjih obiskov 1)