Vsi, ki ste zainteresirani za tekmovanje iz biologije in imate radi naravo, še posebej “GLIVE” (letošnja tema tekmovanja), ste vljudno vabljeni, da se prijavite na šolsko tekmovanje iz biologije (Proteusovo priznanje), ki bo 21. 10. 2020, ob 13. uri na naši šoli. Vsi, ki bi se radi prijavili, to storite pri učitelju biologije med poukom biologije. Tekmujejo lahko SAMO učenci 8. in 9. razredov. Ker se moramo prijaviti na tekmovanje najkasneje do 30. 9. 2020, vas prosim, da se na šolsko tekmovanje prijavite v šoli pri pouku najkasneje do petka, 25. 9. 2020. Po tem datumu bomo organizirali tudi dodatno izobraževanje za vse tekmovalce, kjer bomo skupaj predelali vso priporočeno literaturo za tekmovanje.

VLJUDNO VABLJENI,

Boštjan Železnik, učitelj biologije


Za več informacij v zvezi s tekmovanjem si lahko ogledate spletno strano Prirodoslovnega društva Slovenije – link: https://www.proteus.si/solsko-leto-2020-2021/

(Skupno 525 obiskov, današnjih obiskov 1)