Dragi devetošolci/ke in starši,

zaradi epidemije koronavirusa in izrednih razmer se rok za oddajo prijavnice za vpis v 1. letnik srednje šole za šolsko leto 2020/21 prestavi. O spremenjenih natančnih datumih bo MIZŠ pravočasno obvestilo šole in javnost.

Srednje šole, ki še niso izvedle preizkusov nadarjenosti, ki so vpisni pogoj v nekatere srednješolske izobraževalne programe, v katere se želijo prijaviti devetošolci, ali razgovorov z devetošolci, ki se prijavljajo za vpis v športne oddelke, bodo te aktivnosti izvedle po izteku ukrepa začasnega prenehanja vzgojno – izobraževalne dejavnosti.

Informacije so vam na voljo tudi na:

https://www.gov.si/novice/2020-03-18-poudarki-dneva-z-mizs-18-3-2020/

O vseh novostih in spremembah vas bo šolska svetovalna služba pravočasno obvestila.

Do takrat pa ostanite zdravi in dobre volje.

Lepo vas pozdravljamo,                                   Šolska svetovalna služba.

(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov 1)