Spoštovani starši!

Učenci so od danes obvezno doma z jasnim razlogom, ki ga na tem mestu ne bi ponavljal. Žal pa očitno ne razumejo resnosti situacije. Nogometno in košarkarsko igrišče za našo šolo, obe, sta bili namreč včeraj popoldne polni otrok, tudi ob igrišču so v gruči stala dekleta. Pogovorite se vendar z vašimi otroki in jim kako izjemno nevaren je trenutni položaj. To NISO POČITNICE! Prosim vas, da kolikor je mogoče, doma delajo tudi za šolo. Posredovali smo vam povezave na spletne strani, kjer so brezplačno na voljo gradiva, navodila pa vam bodo posredovali tudi učitelji. Glavni imperativ pa je slej ko prej OMEJITEV IN ZAUSTAVITEV ŠIRJENJA OKLUŽBE!!! Za to pa je bistvena omejitev, pravzaprav, prekinitev socialnih stikov. Niti infektologi ne vedo točno, ali je dovolj 1,5 m, 2 m, …, niti ne poznajo točno načinov prenosa virusa. Razen, da se to zanesljivo prenaša s stiki. Če je potrebno, povejte to svojim otrokom vsak dam po večkrat. Ne želimo si italijanskega scenarija.

Lepo vas prosim, da dosledno upoštevate navodila pristojnih služb, vas lepo pozdravljam z željo, da se razmere čim prej umirijo!

Gregor Pečan
ravnatelj

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)