V ponedeljek, 27.1.2020, bomo izvedli športni dan za učence 7., 8. in 9. razreda.

ALPSKO SMUČANJE, ROGLA

Za smučanje potrebujete popolno smučarsko opremo. Čelada je obvezna. Oblečeni bodite v topla oblačila (rokavice !!!!!).

Smučali boste v spremstvu spremljevalca in v dogovoru z njim. Imeti morate ustrezno znanje in opremo, ki vam bo omogočala samostojno in varno gibanje na snegu.

Strošek izvedbe bo obračunan na položnici (smučarska karta 13.50 eur in strošek prevoza).

Odhod smučarskega avtobusa je ob 6.50 izpred podružnične šole v Senožetih, 7.00 izpred podružnice v Dolskem in ob 7.20 izpred matične šole Dol.

Odhod ob 7.20 iz MŠ Dol na Roglo.

Povratek ob 13.45 z Rogle. Prihod v MŠ Dol ob 15.30.

Kosila ne bo.

Učenci vozači se vrnejo domov s smučarskim avtobusom v matično šolo Dol, podružnično šolo Dolsko, podružnično šolo Senožeti.

DRSANJE V LEDENI DVORANI IN POHOD BLED

DRSANJE:

Oblecite se toplo. Vsi, ki si boste sposodili drsalke na drsališču, morate imeti s seboj 4 eur. Po drsanju sledi  sprehod do jezera.

Strošek izvedbe bo obračunan na položnici (drsanje 3 eur in strošek prevoza).

Vsi učenci vozači pridejo v šolo z 2. vožnjo šolskega avtobusa in počakajo pred malo telovadnico. Ostali učenci in učenke pridejo v šolo 8.10.

POHOD:

Pohodniki potrebujejo rezervna oblačila in primerno toplo in nedrsečo obutev.

Odhod ob 8.20  iz MŠ Dol na Bled.

Povratek za pohodnike in drsalce ob 12.15 z Bleda. Prihod v MŠ Dol ob 13.00. Povratek domov s šolsko vožnjo ob 13.40.

Kosilo  bo.