Spoštovani starši, učenci!

Na naši šoli smo zaključili  z akcijo zbiranja oblačil. Zahvaljujemo se vsem učencem in staršem, ki ste pomagali. V društvu Verjamem vate so bili podarjenih oblačil zelo veseli.  “Z zbiranjem in dostavo oblačil v Našo trgovin’co ste naredili korak bližje k človeku in čistejšemu okolju. Pri nas vsa podarjena oblačila, obutev, igrače dobijo novo vrednost. S prodajo izdelkov v Naši trgovin’ci omogočamo delovanje našega dnevnega centra za ljudi z motnjo v telesnem in duševnem razvoju. Izdelke v Našo trgovin’co prinesejo ljudje, ki poznajo našo zgodbo. Ker pa je le teh malo, smo veseli vseh akcij, ki se zgodijo v okviru šol, podjetij in posameznikov. Za vse podarjene izdelke se vam iz srca zahvaljujemo.” Tako so v zahvali zapisali zaposleni Naše trgovin’ce.  Vsem iskrena HVALA.

Darja Dukarič

(klikni za povečavo)

 

(Skupno 366 obiskov, današnjih obiskov 1)