V petek, 11. 1. 2019, smo imeli učenci od 7. do 9. razreda zimski športni dan. Izbirali smo lahko med smučanjem, drsanjem in pohodom okrog Blejskega jezera. Zjutraj nas je avtobus ob 8:20 odpeljal izpred matične OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani proti Bledu. Imeli smo čudovito sončno vreme. Po poti okoli jezera smo si ogledovali prelepo okolico. Na polovici poti se nam je pridružil potepuški pes, ki nam je sledil do našega prvega postanka in seveda je bil deležen tudi naše malice. Ko smo pomalicali, smo se povzpeli na Blejski grad. Na vrhu smo se malo ustavili in fotografirali, nato pa smo se odpravili proti drsališču, kjer so drsali ostali učenci, ki se niso odločili za pohod. Po poti z gradu smo prehodili ogromno stopnic, ki so vodile do Blejskega parka. Ob drsališču smo še nekaj časa opazovali učence, ki so drsali, nato pa smo se vsi skupaj odpravili proti domu.

 

Zala Igličar, 9. a 

(klikni za povečavo)

 

(Skupno 325 obiskov, današnjih obiskov 1)