Zadnji dan januarja se je s tekmovanjem v skupini D, kamor je umeščena tudi OŠ Janka Modra, zaključilo predtekmovanje prvenstva v dvoranski atletiki. Predstavniki naše šole so tokrat vrhunske rezultate dosegli le v kategoriji najmlajših učencev in učenk. V srednji kategoriji so vidnejši  rezultati upravičeno izostali, saj so ekipo ob odsotnosti sedmošolcev (bili so v šoli v naravi) zastopali le šestošolci. Najmlajši učenci so ekipno osvojili 2. mesto, ob srebrni in bronasti medalji Vala Petrovskega ter Bineta Špruka v skoku v daljino. Njune vrstnice so bile ekipno tretje. Medalje se je prav tako v skoku v daljino razveselila Ula Kuhar.

Popolni rezultati so objavljeni na spletni strani:

http://www.timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=3582&tip=E

 

Aleš Lebar

(Skupno 220 obiskov, današnjih obiskov 1)