Lahko bi rekli, da je naš s’menj postal tradicionalen. Letošnji je že krepko za nami, nas pa veseli dejstvo, da nam je zopet odlično uspel. Vsako leto ga malo razširimo in popestrimo, a vsakič ugotovimo, da je povpraševanje še vedno večje od ponudbe. Naj le ostane tako, saj gradimo na kvaliteti izdelkov in ustvarjalnosti ter samostojnosti učencev. Hvala vsem, ki ste tudi letos podprli našo kreativnost, navdušenje in željo ter pripravljenost pomagati. S svojimi darovi ste prispevali k rekordni vsoti zbranega denarja (malo več kot 6.000 eur). Z njim bomo zoper lahko risali nasmehe na obraz marsikaterega učenca naše šole.

V prvi vrsti pa je potrebno pohvaliti in se zahvaliti vsem ustvarjalcem dogodka – učencem in njihovim mentorjem ter tehničnemu kadru.

Andreja Peklaj Zibelnik,

koordinatorica projekta

(Skupno 1.046 obiskov, današnjih obiskov 2)