Četrtošolci smo v prvem tednu, ko je šola počasi dobivala svojo pravo podobo, šolske klopi zamenjali za šolo plavanja v Savudriji. Vseh pet dni nam je bilo vreme naklonjeno, zato so se učenci še z večjim užitkom prepustili pridobivanju plavalnih veščin. Poleg plavanja so učenci spoznali zgodovino in lego tega kraja, raziskovali so morski in obmorski svet. Večere smo si popestrili s sprehodi, športnimi igrami in plesom, posladkali pa smo si jih s sladoledom. Občudovali smo sončni zahod, zvezde in morske valove ter se predali večerni pravljici. Stkala so se nova prijateljstva znotraj naše šole, spoznali pa smo tudi kar nekaj otrok iz drugih šol. V domu kjer smo prebivali, smo tekmovali v urejenosti sob in se šli lov na skriti zaklad, ki sta nam prinesla lepo nagrado. Našo pustolovščino smo zaključili z ogledom Muzeja solinarstva. Kljub rahlemu domotožju so dnevi hitro minili, mi pa smo se polni izkušenj in pozitivnih vtisov, vrnili v naročje svojih najdražjih.

                                                                                                                                                          Maja Malec

(Skupno 2.022 obiskov, današnjih obiskov 1)