V ponedeljek, 24.9.2018, se je z jesenskim atletskim pokalom začela nova sezona šolskih športnih tekmovanj. Sodeč po rezultatih uvodnega nastopa na atletskem štadionu Športnega parka Ljubljana se OŠ Janka Modra obeta nova uspešna sezona.  Naši učenci so tokrat osvojili 15 medalj, ekipno pa med prve tri posegli v treh od štirih kategorij. Starejše učenke so se povzpele na sam vrh. Pri mlajših učencih, ki so bili ekipno 2., se je zlate medalje veselil Jon Beliga (tek na 600 m), srebrno medaljo sta osvojila Anton Kosem (tek na 300 m) in Jerneja Vejnovič (skok v daljino), Mark Constantini (skok v višino), Nejc Pustotnik (met vortexa) in  Lan Klinec (skok v daljino) pa so zasedli 3. mesto.  Starejši učenci, ekipno 3., so zbrali 4 medalje. V suvanju krogle sta se Beno Perša in Bernard Majdič Žumer povzpela na 2. oz. 3. stopničko. Bronasto medaljo si je priskakal tudi Lovro Žle (daljina) ter pritekla štafeta 4 x 100 m. V najuspešnejši kategoriji, starejših učenk, sta si Lina Keder (tek na 300 m) in Brina Meden (suvanje krogle) priborili zlato medaljo. Aneja Mrak Fabjan (tek na 60 m), Tia Janežič (tek na 300 m) ter učenke v štafeti 4 x 100 m so domov odnesle bronasto medaljo.

Popolni rezultati so objavljeni na spletnem naslovu:

http://remote.timingljubljana.si/timing/rezultati.aspx?IDtekme=3526&tip=E

Aleš Lebar

(Skupno 1.218 obiskov, današnjih obiskov 1)