V okviru Tedna vseživljenjskega učenja je bila za učence 2. razreda matične šole v sredo, 16. 5. 2018, izpeljana ura joge. Vodila jo je inštruktorica joge in mama učenke naše šole Suzana Belaj.

Učenci so na uri zelo uživali in zavzeto sodelovali. Dognano je, da tovrstna aktivnost umirja človeka in z rednim delom bi zagotovo pomagala tudi najživahnejšim k boljši koncentraciji in pozornosti. Učiteljice upamo, da bomo imele od gospe Belaj priložnost izkusiti še kakšen primer vodene ure.

V popoldanskih urah pa je 16. 5. 2018 odprla vrata tudi slikarska skupina Kulturnega društva Dol pri Ljubljani, ki ustvarja ob sredah celo šolsko leto v likovni učilnici. Medse je sprejela občane, ki jih tovrstna ljubiteljska dejavnost zanima in bi se morda v bodoče tudi priključili druženjem ob platnih, barvah in čopičih.

Obiskovalci so imeli možnost preizkusiti preproste, a zanimive likovne tehnike in seveda opazovati delo »starih« članov.

Koordinatorica: Andreja Žnidaršič

(Skupno 498 obiskov, današnjih obiskov 1)