Danes so se učenci sedmih razredov okoli osme ure zjutraj odpravili izpred OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani.

Po slabih treh urah vožnje so prispeli v CŠOD Soča v Tolminu.

Učenci so se najprej nastanili po sobah in se udeležili prvega orientacijskega sestanka.

Razdelili so si zadolžitve in se odpravili na kosilo. Po kosilu so odšli na igrišča, kjer so se na na soncu pomerili v različnih športih. Nato so šli na kratek ogled okolice Tolmina in se podali vse do Sotočja. Po vrnitvi v dom so z mentorji CŠOD Soča ponovili že slišano in že so imeli večerjo. Po večerji so se učenci malo sprostili, podružili in se nato v spremstvu mentorjev in učiteljev okoli osmih zvečer podali na večerni sprehod po Tolminu. Kako je potekal prvi dan TŽVN v Tolminu pa si lahko ogledate v spodnji diaprojekciji.

(Skupno 1.491 obiskov, današnjih obiskov 1)