Dne 29. 9. 2017 bodo imeli učenci devetih razredov ekskurzijo v Prekmurje. Program vsebuje oglede naravnih in kulturnih znamenitosti Obanonskih pokrajin s posebnim poudarkom na Prekmurju. Učenci si bodo ogledali: Pokrajinski muzej in evangeličansko cerkev v Murski Soboti, Energijski park Bukovniško jezero, Tropski vrt Ocean Orchids, prekmursko vas Filovci in Plečnikovo cerkev v Bogojini.  Odhod avtobusa za učence bo ob 7.10 izpred OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani.  Vrnili se bomo predvidoma med 19.00 in 19.30. Avtobus bo peljal do Senožeti, prevoza s kombijem ne bo. Prehrana: učenci naj poleg šolske malice prinesejo s seboj še primerno količino hrane in napitkov! Kosilo bo organizirano.  Za ekskurzijo se morajo učenci primerno obleči in obuti. Uporaba mobitela in drugih avdiovizualnih sredstev ni dovoljena.  Pripomočki: ročni zemljevid Slovenije, mapa, 2 prazna lista, pisalo, sredstvo proti komarjem. Naloge učencev: Na ekskurziji aktivno sodelujejo, spremljajo razlago ter upoštevajo navodila spremljevalcev in se primerno obnašajo. Za vse delo bodo ocenjeni.  Stroške ekskurzije (okoli 30 € – prevoz in vstopnine) boste starši plačali po prejeti položnici.

Učencem želim, da bi se čim več naučili in prijetno preživeli dan.

Vodja ekskurzije

Dragica Setnikar Kuclar

Videm, 22. 9. 2017

(Skupno 185 obiskov, današnjih obiskov 1)