S trobojem za najmlajše učence se je 13.6.2017 v športnem parku Ljubljana končala letošnja sezona atletskih tekmovanj. Tudi na zadnjem merjenju hitrosti, moči, vztrajnosti… so naši učenci pokazali veliko talenta in tekmovalnega žara. Med učenci je Lan Klinec osvojil prvo mesto, Valentina Jemec pa je bila med učenkami tretja.

8.6. je na istem prizorišču potekalo finale atletskega pokala, kamor so se naši starejši učenci po predhodnih odličnih rezultatih uvrstili s celotnima ekipama,  učencev  in učenk. Pričakovanja so bila tudi na finalu velika, žal pa se vsi nastopi niso najbolj posrečili. Sta pa svojo izredno moč v suvanju krogle z zmagama še enkrat več  dokazala Luka Tekavc in Aleksandra Lončar. Na stopničke se je povzpela še Sara Gradišek, z drugim mestom v skoku v daljino. Omenjena trojica si je ob Lovrotu Žletu (skok v daljino) z izrednimi rezultati prislužila nastop na državnem prvenstvu v Žalcu, 7.6.. Pravico nastopa je izkoristila le Sara Gradišek in zasedla 8. mesto.

 

Aleš Lebar

 

 

(Skupno 735 obiskov, današnjih obiskov 1)