Letošnje leto so bili prostovoljci v okviru krožka ponovno zelo aktivni in so bili drugim vzor pri tem, kako pomembno je, da si vzamemo čas tudi za to, da pomagamo drugim. Odločili sva se, da najbolj aktivne v zahvalo za njihov trud odpeljeva na izlet v Ljubljano. Sprehodili smo se preko Rožnika do Jakopičevega sprehajališča, kjer smo si ogledali razstavo fotografij narodnih parkov po Sloveniji in svetu ter si pustili sanjati, kam bomo šli, ko bomo veliki. Nato smo se posladkali s sladoledom v gostilni Druga violina v stari Ljubljani, kjer pomagajo pri strežbi tudi odrasli iz Centra za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančić, Draga. Potepanje je ves čas spremljalo tudi simpatično klepetanje o vsem mogočem in deljenje pozitivnih izkušenj pri pomoči drugim. Ko smo obsedele na sladoledu pa smo ugotovile, da bi lahko na tak način klepetale še nekaj ur, vendar nas je naročen minibus za prevoz nazaj v šolo že nestrpno čakal na postaji. Veselimo so nadaljnjih druženj v prihodnjem šolskem letu, do takrat pa si bomo nabirali energijo za nove izzive.

Mentorici: Mojca Bohinc in Tanja Šraj

(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)