Naši učenci tradicionalno blesteli oz. leteli v parku Tivoli

Spomladansko prvenstvo v krosu se je za osnovne šole Ljubljane odvilo v sredo 20. aprila, potem ko je bil prvotni termin zaradi deževja odpovedan. Tokratni tekmovalni dan je zopet postregel z lepim vremenom, obilico sonca in ne previsokimi temperaturami.

Odlične pogoje so znali izkoristiti tudi predstavniki OŠ Janka Modra. Pritekli so si 8 medalj, polovica teh je bila zlatih. Konkurenco so si pokorili Žiga PIRC (1.r), Tian MATIJEVIČ BEZJAK (3.r), Lovro ŽLE (6.r) in Jaka ZUPAN (8.r). Tian, Lovro in Jaka so bili najhitrejši že v jesenskem delu prvenstva. Takrat je v svoji kategoriji (4.r)  zmagal še Lan KLINEC, ki je bil tokrat drugi. Srebro si je pritekel še Robert DOLINŠEK (9.r), na tretjo stopničko zmagovalnega odra pa sta se povzpela Ula KUHAR (2.r) in Jan PLEVEL (8.r).

Tudi po zaslugi številnih drugih visokih uvrstitev  so učenci v ekipni razvrstitvi  zasedli skupno  prvo mesto (najboljši so bili v 3., 6., 8. in 9.r), učenke pa so bile tretje (najboljše v 2. in 7. r).

Popolni rezultati so objavljeni na spletnem naslovu:

http://remote.timingljubljana.si/timing/rezultati.aspx?IDtekme=2919&tip=E

Aleš Lebar

(Skupno 623 obiskov, današnjih obiskov 1)