V četrtek, 24. 12., bo 4. šolsko uro proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti v telovadnici šole. Za učence od 1. do 5. razreda bo preostali pouk potekal po zamisli razrednikov. Za učence od 6. do 9. razreda se bo pouk končal eno šolsko  uro prej kot običajno. Potek pouka je prikazan v spodnji tabeli. Ta dan bo nekoliko spremenjen  vozni red šolskega avtobusa po pouku. Prikazan je v spodnji tabeli. Odpadejo tudi sledeče interesne dejavnosti: prva pomoč, zgodovinski krožek, angleščina za 3.b razred, modelarski krožek in balet. Judo za prvi razred je ob 13.30 do 14.15, za druge in višje razrede pa od 14.15 do 15.00. Prav tako se bosta po običajnem urniku izvajala tek na smučeh in krožek digitalne fotografije.

Želimo vam prijetno praznovanje in vse dobro v letu 2016.

 

[ddownload id=”4718″ style=”link” text=”Tabela”]

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)