Osem medalj za predstavnike OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani

Že tako čudovit pomladni dan (sreda, 15.4.2015) so nam še dodatno polepšali učenci in učenke, ki so zastopali OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani, na letošnjem spomladanskem prvenstvu mesta Ljubljane v krosu .
V sončnem, a še vedno le zmerno toplem popoldnevu so naši predstavniki v povprečju skoraj v vsaki starostni kategoriji osvojili medaljo. Skupaj so jih osvojili osem, dve zlati, dve bronasti, največ pa je bilo srebrnih. Naslov prvaka sta si pritekla Tian Matijevič Bezjak (2.b) in Robert Dolinšek (8.a). Oba sta bila najboljša že na jesenskem prvenstvu. Na drugi stopnički so svoj nastop proslavili Ula Kuhar (1.c), Lan Klinec (3.a), Valentina Jemec (3.c) in Miha Grabnar (6.b). Z bronom sta bero naših medalj oplemenitila Klara Bokal (6.b) in Jan Plevel (7.c). Poleg naštetih uspehov se lahko pohvalimo še z dodatnimi devetimi uvrstitvami med najboljših deset.
Celotni reprezentanci čestitke, še posebno vsem omenjenim!
Popolni rezultati so objavljeni na: REZULTATI
Učitelji športa

(Skupno 503 obiskov, današnjih obiskov 1)