Pri urah slovenščine so devetošolci ob pesniški zbirki Nika Grafenauerja “Skrivnosti” poglobljeno razmišljali o različnih temah človeškega življenja in o čustvih. Pisali so o življenju, strahu, sreči, svobodi, lepoti, samoti, žalosti, ljubezni …

S svojim zrelim razmišljanjem nas je marsikateri učenec ali učenka pustil brez besed. 

Nalogo so morali oddati tudi oblikovno zanimivo in izvirno. Skrivnosti so na svojevrsten način zapakirali v škatle in škatlice, steklenice, celo v kozarec za vlaganje, v različne pisemske ovojnice, v album,  pripravili kot detektivko, koledar, intervju, pergament, suši, kot ladjico in letalo skrivnosti, zaprli skrivnosti v omaro, razrezali v puzzle, napisali na rolico toaletnega papirja, ustvarili svojo zbirko in še …

Nastali so čudoviti izdelki, ki si jih lahko ogledate na fotografijah. 

(Skupno 229 obiskov, današnjih obiskov 1)