Spoštovani starši in otroci!

Glasbena šola Emil Adamič vas vabi k vpisu za šolsko leto 2021/22. GŠ Emil Adamič je zasebna glasbena šola v katero je vpisanih 250 aktivnih učencev, od tega skoraj 50 učencev v Dolu pri Ljubljani. Tukaj uspešno deluje že tretje leto, pouk pa poteka v prostorih OŠ Janka Modra v popoldanskem času. Trenutno na enoti v Dolu poteka pouk klavirja, violine, flavte, kitare, solo petja in trobil ob zadostnem številu pa se lahko odpre še oddelek tolkal in pihal.

 

 

Vse, tako otroke kot odrasle, ki vas zanima glasba, zato vabimo, da se vpišete v glasbeno šolo.

Sprejemni preizkusi ter vpis v Glasbeno šolo Emil Adamič bodo potekali v četrtek, 3. junija ob 18. uri v prostorih OŠ Dol pri Ljubljani.

Za vpis v glasbeno pripravnico sprejemni preizkusi niso potrebni. K vpisu vabimo otroke zadnjega leta vrtca ter prve triade. Seveda pa se v glasbeno šolo lahko vpišejo vsi, tudi odrasli. Več informacij o GŠ Emil Adamič lahko dobite na spletni strani https://www.gs-emiladamic.si.

(Skupno 165 obiskov, današnjih obiskov 1)