Vodni detektivi smo spomladi 2017 sodelovali na raziskovalnem projektu z naslovom MIKROPLASTIKA. Projekt je razpisal ICRO Domžale v sodelovanju z Ministrstvom za okolje in prostor. Projekt je potekal na državnem nivoju. Sodelovalo je 25 šol z več kot 900 učenci. Ponovno smo osvojili prvo mesto.

Povabljeni smo bili na zaključno prireditev, ki je bila v torek, 12. 9. 2017, na Bledu.

Ogledali smo si Triglavsko rožo (Bled)- INFO točka Triglavskega narodnega parka, kjer smo izvedeli nekaj splošnih zanimivosti o TNP ter Blejskem jezeru. Nato smo se z ladjico peljali na otok in si ga, kljub dežju in mrazu, ogledali.

Naše druženje smo zaključili v Zaki, kjer smo imeli kosilo in podelitev nagrad.

Nagradnega izleta sta se udeležili dve učenki in ena mentorica.

Videm, 20. 9. 2017                                           Tatjana Tomašič in Romana Vrhovec

 

 

 

 

(Skupno 260 obiskov, današnjih obiskov 1)