Tudi v tem šolskem letu bomo na šoli aktivni pri pomoči mlajšim učencem. Vsi učenci od 7.-9. razreda ste ponovno vabljeni na krožek prostovoljstva. Če bi rad postal ali ostal prostovoljec na naši šoli, te vabiva na prvi informativni sestanek, ki bo v

  • ponedeljek, 3.11.2014, s pričetkom ob 13.50 v učilnici MAT 2, ali
  • četrtek, 6.11.2014, s pričetkom ob 13.50 v učilnici MAT 2.

Na srečanju boste podrobneje izvedeli, katere oblike prostovoljstva bomo letos izvajali na naši šoli v okviru krožka in kako bodo te dejavnosti potekale. Na podlagi te predstavitve se boste odločili, h katerim aktivnostim bi se želeli pridružiti, zato je ta sestanek obvezen za vse, tako lanske kot letošnje prostovoljce, ki želite biti aktivni na šoli. Pogledaš si lahko tudi fotografije iz lanskoletnih prostovoljskih dogodkov. Letošnje leto se bomo v okviru Slovenske filantropije prijavili tudi na natečaj Junaki našega časa, v katerem iščejo najboljše projekte prostovoljstva na šolah.

Kdor še ne ve, prostovoljstvo je dejavnost, pri kateri v svojem prostem času deliš dobro voljo, pomoč in znanje drugim, ki to potrebujejo.

Vabljeni!

Mentorici Mojca Bohinc in Tanja Šraj

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)