V sredo, 1. 10. 2014, smo se učenci 5. C iz PŠ Dolsko in 5. E iz PŠ Senožeti odpeljali v Tehniški muzej v Bistri, kjer smo imeli tehniški dan.

Ob 9. uri nas je pri vhodu pričakala že vsem dobro poznana ga. Mojca Ažman, saj smo bili letos skupaj že na Barju. Najprej smo pomalicali potem pa si ogledali nov prometni oddelek. Bilo je zelo zanimivo, saj smo videli nekaj zelo starih avtomobilov, med njimi tudi legendarnega fička.

Po ogledu smo se razdelili v dve skupini. Eni smo odšli na ogled tiskarskega in tekstilnega oddelka, drugi pa na delavnico, kjer so naredili nekoč zelo priljubljeno igračo kalejdoskop. Po 45 minutah smo se zamenjali.

Na koncu smo si na hitro ogledali še nekaj avtomobilov s katerimi se je vozil Tito in se polni vtisov podali na avtobus, ki nas je odpeljal nazaj v šolo.

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)