Zdravstveno letovanje – Počitnice 2023

 

Spoštovani!

Pred vami je skupni katalog Zvez prijateljev mladine in Zavoda za letovanje in rekreacijo otrok v Ljubljani. Že 70 let skrbijo za zanimive, poučne, pustolovske, raziskovalne, varne, predvsem pa otrokom in mladini prijazne počitniške aktivnosti.

Letos so bili izbrani s strani ZZZS za organizacijo zdravstvenega letovanja za otroke iz občin Borovnica, Brezovica, Dobrova – Polhov Gradec, Dol pri Ljubljani, Horjul, Ig, Kamnik, Komenda, Ljubljana, Medvode, Škofljica, Velike Lašče, Vrhnika in Vodice.

Tudi letos so pripravili skupni katalog Počitnice 2023, v katerem so zbrane vse informacije o zdravstvenem letovanju otrok in mladih na morju in v hribih. Hkrati vas obveščamo, da so zdravstveni predlogi že dostopni pri šolskih zdravnikih oz. pediatrih.

Za vse informacije so vam v ZLRO in Zvezi prijateljev mladine Ljubljana na voljo na telefonu oz. mailu, ki jih najdete v katalogu.

(Skupno 318 obiskov, današnjih obiskov 1)
 

Oznake: