V torek, 3. 1. 2023 so se učenci, ki nastopajo v šolski reprezentanci, udeležili nogometne tekme. Nogometna tekma je potekala pri vrstnikih iz OŠ Polja. Reprezentanti OŠ Janka Modra so srečanje odlično začeli in po samostojni akciji Matica Rozmana povedli. Vodstvo žal ni dolgo trajalo, saj so nezbranost v obrambi izkoristili domači igralci OŠ Polja in izenačili na 1:1. S tem rezultatom se je tudi končal prvi polčas. Le nekaj trenutkov po začetku drugega polčasa je sledil zadetek igralcev OŠ Polja, ki so povedli na 2:1. Rezultatski zaostanek učence ni zmedel, saj so hitro po prefinjenem strelu Aljoše Bore Bavdka rezultat izenačili na 2:2. Sledilo je nekaj lepih nogometnih akcij na obeh straneh, a vedno sta bila vratarja na svojih mestih. Žal pa je po strelu z razdalje naše igralce presenetil učenec OŠ Polja in rezultat povišal na 3:2. Učenci OŠ Janka Modra so rezultat poskušali preobrniti, a jim tega do konca sodniškega žvižga ni uspelo. Po srečanju so si igralci športno čestitali in zaželeli vse dobro. Na tem mestu bi pohvalil vse reprezentante OŠ Janka Modra za borbeno in pošteno igro.

Tit Zupan

Z leve proti desni stojijo: Val Petrovski, Bine Špruk, Svit Costantini, Matic Rozman, Žiga Pirc, Aljoša Bor Bavdek in Igor Pogačar Lazar

(Skupno 196 obiskov, današnjih obiskov 1)
 

Oznake: ,